ترانسفر فرودگاهی از مبدا تهران

طی کردن مسیر در فرودگاه می‌تواند استرس‌زا باشد، به خصوص اگر زمان زیادی تا شروع پرواز شما نباشد و شما مانده باشید و چمدان‌های سنگین. ترانسفر فرودگاهی در حالت‌های مختلف می‌تواند امنیت و آرامش شما را تامین کند.

خدمات ترنسفر فرودگاهی

طی کردن مسیر در فرودگاه می‌تواند استرس‌زا باشد، به خصوص اگر زمان زیادی تا شروع پرواز شما نباشد. به همین دلیل است که ما این نکات تخصصی را برای عبور سریعتر از فرودگاه‌ها گردآوری کرده‌ایم. فرودگاه‌های سراسر جهان روزانه میلیون‌ها نفر را جابه‌جا می‌کنند؛ اما حتی در بهترین فرودگاه‌ها نیز نقاط حساسی وجود دارد. خطوط امنیتی، صف‌های حمل چمدان، و ایست‌های بازرسی مهاجرت، همگی می‌توانند سفرهای شما را متوقف کنند؛ اما لازم نیست اینطور باشد، خدماتی به نام تشریفات فرودگاهی وجود دارد که شما را از این صف‌های طولانی رها می‌کند. این نکات را درباره ترانسفر فرودگاهی را دنبال کنید تا سفر بعدی خود را در فرودگاه تا جایی که می‌توانید آسان و سریع کنید.

لیست خدمات ترنسفر فرودگاهی

  1.  سدان
  2.  مینی ون‌ها
  3.  اتوبوس‌ها
  4.  وسایل نقلیه ویژه
  5.  تاکسی‌ها

همه چیز در مورد ترانسفر فرودگاهی: بهترین راه برای رسیدن به فرودگاه کدام است؟

سرویس ترانسفر فرودگاهی چیست؟

خدمات ترانسفر فرودگاهی خدماتی است که فرودگاه را به مقصد شما متصل می‌کند. از آنجایی که این خدمات برای کسانی که پرواز می‌کنند طراحی شده است، لازم نیست نگران حمل چمدان‌های سنگین باشید. به علاوه، مقاصد محدود به خانه شما نیست، زیرا از این خدمات می‌توان برای رفتن به ایستگاه‌ها، هتل‌ها یا مکان‌های دیدنی دیگر استفاده کرد.

ترانسفر از فرودگاه

در فرودگاه، راننده یا مهماندار فرودگاه با یک تابلو که نام مسافر روی آن نوشته شده در لابی ورود به مسافر خوشامد می‌گویند. کاربر پس از ترخیص قرنطینه، مهاجرت، تحویل بار و گمرک از لابی وارد یا خارج خواهد شد. راننده یا مهماندار فرودگاه شما را به وسیله نقلیه انتقال راهنمایی می‌کند و شما به سمت مقصد حرکت خواهید کرد.

انتقال مسافرین از مکان خاص به فرودگاه

معمولاً راننده در محل مشخص شده توسط مسافر پارک می‌کند و مانند تاکسی در کنار وسیله نقلیه می‌ایستد و منتظر می‌ماند. شرکت سرویس‌دهنده مشخصات خودرو (نام راننده، شماره تماس اضطراری و شماره پلاک) را یک روز قبل از تاریخ رزرو برای مشتری ارسال می‌کند تا در صورت پیدا نکردن وسیله نقلیه مسافر با راننده تماس بگیرید. اگر شماره پرواز خود را به آنها اطلاع دهید، راننده شما را در لابی خروجی صحیح پیاده می‌کند. این خدمات برای به حداقل رساندن استرس ناشی از رسیدن به فرودگاه عالی هستند.

چرا از خدمات ترانسفر فرودگاهی استفاده کنیم؟

راه‌های زیادی برای رفت‌وآمد به فرودگاه وجود دارد؛ این گزینه‌ها شامل قطار، اتوبوس و تاکسی می‌شوند، اما همه آنها شامل استرس حمل چمدان‌های سنگین شما هستند. در نظر بگیرید که شما از سفر طولانی هواپیمای خود خسته شده‌اید و منتظر بیرون آمدن چمدان خود هستید و بالاخره به مقصد رسیده‌اید، اما اکنون باید در اطراف فرودگاه بگردید تا به دنبال گزینه‌های ترانسفر مانند اتوبوس، قطار و تاکسی باشید.

حتی وقتی در پیشخوان اطلاعات پرس‌وجو می‌کنید، خدمات ممکن است بسته به کارمند متفاوت باشد و بدتر از آن، ممکن است سوالات شما در حین ترجمه به درستی بیان نشوند و ممکن است به مکان اشتباهی فرستاده شوند. بزرگترین مزیت سرویس ترانسفر فرودگاهی این است که دیگر مجبور نیستید این مشکلات را تجربه کنید. راننده یا مهماندار فرودگاه در جلوی لابی ورود با تابلوی نام مشتری منتظر خواهند بود.

هنگامی که با راننده یا مهماندار فرودگاه ملاقات کردید، می‌توانید همه چیز را به آنها بسپارید. آنها از چمدان شما مراقبت می‌کنند و با خیال راحت شما را تا وسیله نقلیه منتظر همراهی می‌کنند. برای کسانی که نیاز به کمک ویژه دارند مانند کاربران ناتوان یا باردار، خدمات ترانسفر فرودگاهی مزیت بزرگی خواهد بود.

از چه وسایل نقلیه برای ترانسفر فرودگاهی استفاده می‌شود؟

خدمات ترانسفر فرودگاهی، سفر را آسان و بدون استرس می‌کند. اجازه دهید تعدادی از پرکاربردترین وسایل نقلیه برای این خدمات را معرفی کنیم.

۱. سدان

از آنجایی که ترانسفر فرودگاهی یک سرویس چارتر است، خودروهای سدان و ون معمولاً «خودروهای اجاره‌ای» نامیده می‌شوند. معمولاً از سدان‌ها برای یک مسافر استفاده می‌شود، اما این بستگی به تعداد چمدان‌های حمل شده نیز دارد. محبوب‌ترین مدل‌ها تویوتا و هیوندای هستند. برای مشتریان VIP که به وسایل نقلیه نوع لوکس نیاز دارند، مرسدس بنز و وسایل نقلیه در همان دسته اغلب استفاده می‌شود.

۲. مینی ون‌ها

همانطور که در بالا ذکر شد، وانت‌ها و سدان‌ها با هم «خودروهای اجاره‌ای» نامیده می‌شوند و متداول‌ترین وسایل نقلیه مورد استفاده برای خدمات ترانسفر فرودگاهی هستند.

۳. اتوبوس‌ها

اتوبوس‌های اجاره‌ای برای گروه‌هایی با تعداد زیادی از افراد ایده‌آل هستند. همچنین یک نوع سالن با صندلی‌های قابل چرخش در عقب وجود دارد، بنابراین در اتوبوس لذت خواهید برد. با توجه به هدف و تعداد مسافران می‌توانید از میان مینی‌اتوبوس‌ها، اتوبوس‌های سایز متوسط و اتوبوس‌های بزرگ انتخاب کنید. اتوبوس‌های کوچک عمدتاً برای جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه مانند ترانسفر برای رستوران‌ها استفاده می‌شوند.

۴. وسایل نقلیه ویژه

برای مشتریان با ویلچر، وسایل نقلیه با آسانسور، مینی‌بوس و اتوبوس‌های بزرگ توصیه می‌کنیم. بسته به نوع خدمات ترانسفر فرودگاهی که نیاز دارید، می‌توانید وسیله نقلیه‌ای با امکانات سرویس بهداشتی یا وسیله نقلیه اصلاح‌شده درجه یک با صندلی‌های چرم طبیعی را برای سفرهای طولانی انتخاب کنید.

۵. تاکسی‌ها

تاکسی‌ها معمولاً در سطح شهر حرکت می‌کنند و مشتریان را با آمدنشان تحویل می‌گیرند. ممکن است اغلب اتومبیل‌های مختلفی را در ایستگاه تاکسی روبروی ایستگاه یا نزدیک ورودی هتل ببینید. معمول است که با بالا بردن دست تاکسی برای شما توقف می‌کند، اما امروزه اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که می‌توانند تاکسی را به جایی که هستید بفرستند.

نحوه رزرو خدمات ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی خصوصی باید از قبل رزرو شود. توصیه می‌کنیم به محض اینکه جزئیات سفر خود را نهایی کردید، رزرو کنید، زیرا ممکن است به طور کامل رزرو شود.

چه زمانی باید خدمات ترانسفر فرودگاهی را رزرو کنم؟

به عنوان یک راهنما، توصیه می‌شود حداقل ۱ ماه قبل از تاریخ پرواز تا ۱۴ روز قبل از تاریخ پرواز، ترانسفر خود را رزرو کنید.

خدمات ترانسفر فرودگاهی

وسایل نقلیه مورد استفاده برای خدمات ترانسفر فرودگاهی همانطور که در بالا ذکر شد، خودروهای اجاره‌ای نامیده می‌شوند. خودروی سدان مورد استفاده، عمدتاً تویوتا یا هیوندای است. از آنجایی که اغلب برای پذیرایی از مقامات دولتی و مهمانان شرکت‌ها استفاده می‌شود، وسایل نقلیه بیشتر به رنگ مشکی هستند، بنابراین برای استفاده تجاری مناسب هستند. این وسایل نقلیه نه تنها برای انتقال شما به مقصد بلکه برای ارائه فضایی باکیفیت و راحت برای مشتریان استفاده می‌شوند. در نتیجه، وسایل نقلیه از کلاس بالاتری هستند.

خودروهای کرایه شده باید از قبل رزرو شوند و هزینه‌ها بر اساس مسافت سفر و کل زمان انجام وظیفه تعیین می‌شود. از آنجایی که این وسیله نقلیه چارتر است، هزینه کل از زمانی که وسیله نقلیه از گاراژ دفتر فروش خارج می‌شود تا زمانی که خودرو پس از اتمام سرویس به گاراژ باز می‌گردد، محاسبه می‌شود. این به این معنی است که حتی برای دوره‌هایی که مسافری در هواپیما وجود ندارد، از مشتری هزینه دریافت می‌شود.

هنگامی که سوار و پیاده می‌شوید، راننده ابتدا پیاده شده و به صورت دستی در را برای شما باز می‌کند. شما همچنین روزنامه و آب معدنی را به عنوان سرویس در هنگام سفر دریافت خواهید کرد. همانطور که می‌بینید، اگرچه ممکن است هدف تاکسی و ماشین‌های اجاره‌ای یکسان به نظر برسد، اما تفاوت‌های مشخصی در خدمات وجود دارد.

برای کسانی که به خدمات برتر مانند سرگرم کردن مشتریان مهم در صحنه شرکت یا غافلگیر کردن همسفران خود با یک سفر راحت نیاز دارند، ترانسفر فرودگاهی چارتر خدماتی با مزایای بسیاری است.

هزینه حمل و نقل فرودگاهی چقدر است؟

قیمت‌ها می‌توانند بر اساس فاصله هتل از فرودگاه، استان یا کشوری که به آن پرواز می‌کنید، نوع و اندازه وسیله نقلیه و امتیازاتی که با خدمات ارائه می‌شود، متفاوت باشد. ترانسفر فرودگاهی ارزان ترین گزینه نیست، اما ممکن است به تاکسی ترجیح داده شود. جزئیات سرویس را دوباره بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا ارائه‌دهنده دسترسی به ویلچر، کارکرد 24 ساعته، خدمات ملاقات و خوشامدگویی، عوارض درج شده در قیمت، محدودیت‌های مجاز چمدان، صندلی ماشین نوزاد و غیره را ارائه می‌دهد یا خیر. موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

ترانسفر در فرودگاه امام خمینی و مهرآباد

۱. مترو

ایستگاه مترو فرودگاه بین المللی امام خمینی اتصال مترو IKA از سال ۱۳۹۶ به مسافران فرودگاه ایران خدمات‌رسانی می‌کند، اما خط ۱ مترو تهران مسافران باید در ایستگاه مترو شاهد - باقرشهر تغییر قطار بدهند.

۲. اجاره خودرو - تاکسی در فرودگاه

با کرایه ماشین از تهران یا استفاده از تاکسی‌های فرودگاه امام خمینی و مهرآباد می‌توانید به این دو فرودگاه برسید. در این بین می‌توانید با اتوبوس‌های این دو فرودگاه سفر کنید. اتوبوس‌ها در بزرگراه‌های تهران-قم و تهران-ساوه تردد می‌کنند. تاکسی‌های فرودگاه به صورت ۲۴ ساعته در گیت ترمینال ورودی فرودگاه خدمات ارائه می‌دهند. سفر به مرکز شهر تقریباً ۱ ساعت طول خواهد کشید. با این حال، استفاده از تاکسی‌های عمومی یا تاکسی (تاکسی) برای حمل و نقل فرودگاه - مرکز شهر ممکن است باعث هزینه‌های اضافی غیرمنتظره، مشکلات چمدان و ندانستن زبان محلی شود.

۳. ترانسفر فرودگاهی خصوصی در فرودگاه مهرآباد و امام خمینی

برای مسافران این دو فرودگاه، رانندگان و وسایل نقلیه سریع، قابل اعتماد و حرفه‌ای رویال سی‌آی‌پی تنها در چند مرحله ساده قابل رزرو هستند.

ترانسفر فرودگاهی در فرودگاه مهرآباد و امام خمینی چگونه انجام می‌شود؟

دریافت سرویس ترانسفر خصوصی فرودگاه در ایران، کار آسانی است. با وارد کردن کامل و دقیق نقاط سوار و پیاده شدن، تاریخ سفر و تعداد افراد در قسمت جستجو می‌توانید مناسب‌ترین خودروها و قیمت‌ها را مشاهده کنید. شما می‌توانید وسیله نقلیه از نوع و مدل مورد نظر خود را به سرعت رزرو کنید. سدان، اس یو وی، مینی ون و اتوبوس شخصی و... می‌توانید مناسب‌ترین وسیله نقلیه را برای سفر خود به صورت آنلاین با کارت اعتباری، کارت نقدی پرداخت کنید. سرویس ترانسفر فرودگاهی خصوصی با راننده خصوصی برای شروع سفر در تهران بسیار عالی خواهد بود.

یا همچنین می‌توانید از هتل خود به سادگی و با اطمینان و بدون انتظار برای حمل و نقل عمومی به فرودگاه امام خمینی و مهرآباد برسید. با رانندگان تاکسی خصوصی فرودگاه ایران که می‌توانند انگلیسی صحبت کنند، از یک سفر راحت لذت ببرید و یک تجربه ترانسفر فرودگاهی خصوصی از این دو فرودگاه به مرکز شهر تهران، یک مقصد محبوب را تجربه کنید. علاوه بر این، هیچ هزینه اضافی وجود ندارد و شما می‌توانید با استفاده از لغو خود تا ۴۸ ساعت گذشته، ۱۰۰٪ بازپرداخت کنید.

با ترانسفر فرودگاهی سفری آسان و بدون استرس را تجربه کنید

خدمات ترانسفر فرودگاهی برای مسافرانی که سفر را پر استرس می‌دانند، یا کسانی که چمدان‌های زیادی دارند و می‌خواهند راحت تر از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به مقصد برسند، راحت است. همچنین به ویژه برای مشتریانی که برای تجارت یا پذیرایی از مهمانان و افراد VIP سفر می‌کنند مفید است. خدمات ترانسفر فرودگاهی نیز برای مشتریان با نیازهای خاص مانند مسافران معلول یا باردار بسیار مناسب است.

سوالات متداول

خیر؛ در صورت نیاز می‌توانید به پکیج تشریفاتی خود، خدمات ترانسفر را اضافه کنید.

خیر؛ ترانسفر هزینه جداگانه‌ای دارد که شما می‌توانید پس از پرداخت آن را به خدمات تشریفات فرودگاهی خود اضافه کنید.

خودروهای کمری، سوناتا، راوفور و ون فرودگاهی و…؛ همچنین خودروهای تشریفاتی مثل بنز، بی‌ام‌و و لندکروز و… موجود است.

خودروهای کمری، سوناتا، راوفور و ون فرودگاهی و…؛ همچنین خودروهای تشریفاتی مثل بنز، بی‌ام‌و و لندکروز و… موجود است.

شرکت‌های رزرو خودرو هر نوع خودرویی از سواری، شاسی بلند تا ون را برای خود رزرو کنید.