خدمات سی‌ آی‌ پی CIP فرودگاه مهرآباد

سی‌ آی‌ پی فرودگاه مهرآباد سفر شما آسان‌تر از تصورتان می‌کند، برای کسب اطلاع از شرایط، رزرو، کنسلی، هزینه و امکانات آن این مطلب را مطالعه کنید.

خدمات cip فرودگاه مهرآباد

خدمات CIP فرودگاه مهرآباد برای داشتن سفری راحت و بدون دغدغه به مسافران ورودی و خروجی تمامی ایرلاین‌های فرودگاه مهرآباد ارائه می‌شود. شما با سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد مانند یک شخصیت برجسته به پذیرایی و استراحت مشغول می‌شوید و تمامی امور پرواز برای مسافر ورودی و خروجی توسط پرسنل CIP فرودگاه انجام می‌شود. اگر تمایل دارید در مورد خدمات، نحوه رزرو، شرایط کنسلی و هزینه CIP فرودگاه مهرآباد بیشتر بدانید، این مقاله مخصوص شما است. با ما همراه باشید.

لیست خدمات cip

 • سوییت اختصاصی
 • اتومبیل اختصاصی برای فرودگاه / خانه
 • وعده های غذایی ویژه توسط بهترین آشپز
 • اتاق جلسه
 • تخت راحت برای استراحت
 • وسایل سرگرمی برای کودکان
 • انجام کلیه کارهای ورورد / خروج کشور
 • همراهی شما از / تا هواپیما
 • اینترنت پر سرعت رایگان
 • مناسب برای کودکان
 • دوستدار حیوانات

صفر تا صد خدمات سی‌ آی‌ پی (CIP) فرودگاه مهرآباد :

نام خدمات CIP فرودگاه برای شما آشناست؟

خدمات اختصاصی و ویژه‌ای که در فرودگاه‌ها برای آرامش و رفاه مسافران در نظر گرفته شده است را تشریفات فرودگاهی یا خدمات CIP فرودگاه می‌گویند. CIP مخفف عبارت Commercial Important Person است؛ این عبارت به "افراد تجاری سرشناس" اطلاق می‌شود، همان‌طور که عبارت VIP که مخفف عبارت Very Important Person است و به افراد سرشناس هنری یا سیاسی و... اشاره می‌کند. خدمات CIP، در واقع جایگاهی برای عرضه تشریفات اختصاصی پرواز به مسافران است. شاید برای شما هم سؤال پیش آید که چه تفاوتی بین CIP و VIP وجود دارد؟! به صورت خلاصه، تفاوت اصلی بین دو این گروه در تأمین امنیت آن‌ها است. 

 • اشخاص VIP به دلیل حساسیت شغلی، دارای محافظ، جایگاه‌های اختصاصی، دوربین‌های نظارت تصویری و... هستند.
 • هزینه خدمات VIP توسط سازمان مربوطه تعیین می‌شود؛ اما هزینه خدمات فرودگاهی CIP توسط افراد پرداخت می‌شود.

البته صبر کنید، صفحه را نبندید! منظور از CIP این نیست که فقط افراد سرشناس می‌توانند استفاده کنند! تمامی مسافران می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. مسافران پروازهای داخلی و خارجی در هنگام مسافرت به دنبال آرامش بیشتر هستند، به همین دلیل خدمات فرودگاهی CIP تمامی مراحل سوار شدن به هواپیما از حمل چمدان‌ها تا گرفتن کارت پرواز و انتقال مسافرین تا پلکان هواپیما با خودروهای اختصاصی را توسط تیم متخصص انجام می‌دهد. شما با رزرو خدمات فرودگاهی CIP به‌دور از هیاهوی ترمینال اصلی، ساعات قبل یا بعد از پرواز خود را در سالن تشریفاتی استراحت می‌کنید و با انواع خوراکی‌های متنوع و دلپذیر پذیرایی می‌شوید.

در مورد خدمات CIP چه می‌دانید؟

معمولاً یکی از چالش‌برانگیزترین کارها در هنگام سفر با هواپیما، کارهای مربوط به پیش از سوار شدن یا بعد از نشستن پرواز است. برخی از مسافران به دنبال خدمات اختصاصی و تشریفات فرودگاهی بوده تا با کمترین دغدغه و با آرامش‌خیال به امور مربوط به سفر بپردازند. تشریفات فرودگاهی چیست؟ بیشتر می‌خواهید بدانید؟ سری به لینک بزنید!

 تشریفات پرواز یا خدمات CIP، دقیقاً به دنبال رفاه حال مسافران است و خدمات اختصاصی و ویژه‌ای را برای مسافران ورودی و خروجی فراهم می‌کند. جهت بهره‌مندشدن از چنین خدماتی مسافران باید خدمات CIP فرودگاه موردنظر خود را از طریق آژانس‌های مسافرتی تهیه (رزرو) کنید. همان‌طور که بیان شد، امروزه خدمات فرودگاهی CIP به‌منظور رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده است. تشریفات پرواز در اکثر فرودگاه‌ها از جمله فرودگاه مهرآباد ارائه می‌شود. با ما همراه باشید تا در مورد تشریفات فرودگاه مهرآباد و خدمات CIP فرودگاه مهرآباد بیشتر بدانید.

 با چشم باز سی‌ آی‌ پی فرودگاه مهرآباد را انتخاب کنید

سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد، دارای سالن تشریفات اختصاصی بسیار شکیل و لوکسی بوده که با فضای زیبا و امکانات عالی، یکی از بهترین‌ها در بین سایر CIPها است.

سالن تشریفات خدمات CIP فرودگاه مهرآباد، در طبقه فوقانی ترمینال یک واقع شده است. صبر کنید این‌که می‌گوییم این سالن در ترمینال یک واقع شده به این معنی نیست که مسافران سایر ایرلاین‌ها نمی‌توانند از خدمات CIP فرودگاه مهرآباد بهره ببرند! سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد برای مسافرین کلیه ایرلاین‌ها در فرودگاه مهرآباد خدمات ارائه می‌دهد. مسافرین در هنگام ورود به ترمینال یک می‌توانند تابلوی سی‌آی‌پی را مشاهده کنند و سپس نفس راحتی بکشند؛ زیرا از این‌جا به بعد، تمامی اقدامات لازم برای سوار شدن به هواپیما توسط پرسنل CIP فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود.

شاید با خود بگویید که افراد دارای کم‌توانی یا ناتوانی نمی‌توانند به طبقه فوقانی ترمینال 1 بروند، پس امکان استفاده از سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد نیست! اما باز هم صبر کنید! وجود پله‌های برقی دسترسی را برای مسافران کم‌توان به سالن CIP راحت‌تر کرده است.

دنیای موازی در خدمات CIP فرودگاه مهرآباد

ترمینال شلوغی را تصور کنید که رفت‌وآمد بسیار سخت بوده و صف‌های طولانی، تنها چشم‌اندازی است که دارید، شما باید ساعت‌های زیادی از زمان ارزشمند خود را در این صف‌ها سپری کنید تا مراحل پرواز را انجام دهید. حال کمی بیشتر در خیال فرو روید، فکر کنید که با یک ورد جادویی! تمامی این مراحل در یک‌چشم به‌هم‌زدن خودبه‌خود انجام شود. آیا شما تمایل دارید که افرادی، تمامی مراحل مختلف پرواز از جمله تحویل بار، گرفتن کارت پرواز و انتقال شما با خودرو اختصاصی تشریفات تا پای پلکان هواپیما را برایتان انجام دهند و وظیفه شما تنها استراحت و پذیرایی در سالن اختصاصی به‌دور از شلوغی ترمینال‌ها باشد؟

نیازی به فکر و خیال نیست! سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد با پرسنل آموزش‌دیده و امکاناتی درخور، راحتی را برای مسافران ورودی و خروجی فرودگاه مهرآباد فراهم کرده است. برخی از خدمات CIP فرودگاه مهرآباد برای مسافران ورودی و خروجی به شرح زیر است.

مسافران پرواز خروجی از مبدأ مهرآباد

پس از رزرو خدمات از سایت و دریافت اطلاعات، در روز موعد به طبقه فوقانی ترمینال 1 رفته و در آنجا در بخش پذیرش، مشخصات و اطلاعات هویتی و چمدان شما تحویل گرفته می‌شود و سپس به لانج اختصاصی راهنمایی می‌شوید. در حین پذیرایی و استراحت، امور پرواز از (اخذ کارت پرواز تا دریافت رسید) توسط پرسنل CIP فرودگاه مهرآباد انجام شده و سپس در زمان اعلام سوار شدن به هواپیما، توسط خودرو ویژه با بدرقه پرسنل تشریفات CIP به پای پلکان هواپیما مشایعت می‌شوید.

مسافران پرواز ورودی به مقصد مهرآباد

پس از رزرو خدمات از سایت و دریافت اطلاعات، پرسنل CIP با شما جهت نهایی کردن خدمات تماس گرفته می‌گیرند. به‌محض فرود هواپیما در پای پلکان با استقبال گرم پرسنل سی‌ای‌پی فرودگاه مهرآباد مواجه شده و با خودرو ویژه به جایگاه CIP مشایعت می‌شوید و در حین استراحت و پذیرایی در لانج مخصوص، امور مربوط به دریافت بار توسط پرسنل انجام می‌شود.

خدمات سی‌ آی‌ پی فرودگاه مهرآباد همان چیزی است که شما می‌خواهید.

همان‌طور که گفتیم، سی‌آی‌پی مهرآباد یک‌دنیای موازی با دنیای واقعی شلوغ ترمینال‌ها است! در دنیای CIP مهرآباد همه‌چیز آرام و آهسته و به‌دور تنش و هیجان است؛ اما در دنیای ترمینال‌های اصلی صف‌های طولانی، خستگی، هیاهو و انتظار موج می‌زند. سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد از امکانات مناسب و خوبی برای مسافران برخوردار است. ارائه خدمات باکیفیت به مسافران در فضایی آرام و به‌دور از هیاهوی ترمینال عمومی از مزیت‌های این سالن اختصاصی است.

سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد دارای لابی پذیرش مجلل و چندین سالن برای اقامت مسافران CIP و VIP است. این جایگاه خدمات خود را در دو کانال مختلف CIP و VIP عرضه می‌کند و دارای فری‌شاپ، سالن همایش، اتاق جلسات، کافی‌نت، سوئیت یک و دو تخته، ارائه سرویس مخصوص حیوانات خانگی، صندلی ماساژور و... است. در سی‌آی‌پی مهرآباد خدمات اختصاصی و ویژه‌ای انجام می‌شود که در زیر آن‌ها را به چند دسته تقسیم کرده‌ایم:

۱. خدمات فرودگاهی CIP

گیت اختصاصی بازرسی، شما را از دردسرهای شلوغی گیت‌های عمومی در ترمینال‌های اصلی دور نگه می‌دارد. همچنین انجام تمامی امور پرواز توسط متخصصین CIP فرودگاه مهرآباد شما را از هیاهوی ترمینال اصلی دور نگه می‌دارد. در زیر خدمات فرودگاهی CIP مهرآباد ذکر شده است:

 • اخذ کارت پرواز به صورت ویژه
 • پیگیری امور مربوط به اضافه‌بار
 • تحویل و حمل بار
 • امور مربوط به حیوانات

 ۲. خدمات رفاهی CIP

در این قسمت جزئیات خدمات جانبی CIP فرودگاه مهرآباد را بیان کردیم.

 • آرامش و امنیت را تجربه کنید.

سالن سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد با ظرفیت پذیرایی بیش از ۱۵۰ مسافر یک فضای آرام و بدون هیاهو را فراهم می‌کند.

 • ریلکس کنید.

برای آرامش رفاه مسافران، سوئیت‌های شیک و مناسب با امکاناتی بی‌نظیر مانند یخچال، وسایل سرمایشی و گرمایشی، چای‌ساز، سرویس بهداشتی و حمام، لوازم بهداشتی مانند سشوار و سایر تجهیزات جهت اقامت‌های کوتاه‌مدت، آماده پذیرایی از کلیه میهمانان و مسافرین است. مسافران کهن‌سال یا کم‌توان، خدمات ویژه‌ای دریافت می‌کنند.

 • پذیرایی از مهمان‌های شما

ارائه خدمات به مستقبلین و مشایعین در سی‌آی‌پی مهرآباد انجام می‌شود.

 • بخورید و بیاشامید!

بوفه موجود در سالن CIP فرودگاه مهرآباد با انواع خوراکی‌های دلپذیر ایرانی و خارجی و نوشیدنی‌های متنوع دلچسب انتظار شما را می‌کشد. مسافران محترم تشریفات فرودگاه مهرآباد در دنیای سرشار از آرامش می‌توانند از خدمات کافه‌رستوران بهره ببرند.

 • خرید کنید.

غرفه‌های تجاری و تبلیغاتی برای خرید دست‌سازه‌های هنر ایرانی و هر آن چیزی که شما با عنوان یک مسافر نیاز دارید.

 • تجارت کنید.

سالن‌های برگزاری جلسات با ظرفیت ۴۰ نفر و کنفرانس با ظرفیت ۸۰ نفر در CIP فرودگاه مهرآباد از دیگر تشریفات فرودگاه مهرآباد است. جلسات کاری، خانوادگی و سمینارها در محیطی آرام و مناسب با پذیرایی ویژه را تنها در CIP فرودگاه مهرآباد می‌توانید تجربه کنید.

۳. خدمات ترانسفر و رزرو خودرو

برای مسافران ورودی و خروجی، امکان رزرو و سفارش ترانسفر فرودگاهی در مهرآباد فراهم است. شما می‌توانید با خودروهای لوکس به هر کجای شهر که مدنظرتان است، سفر کنید. اگر قصد عزیمت به فرودگاه مهرآباد یا قصد بازگشت از فرودگاه مهرآباد به منزل را دارید یا حتی اگر جلسه و قرار مهم دارید می‌توانید از خدمات ترانسفر CIP فرودگاه مهرآباد بهره‌مند شوید. شما می‌توانید با رزرو خودرو مورد نظر در سایت به‌راحتی از خدمات ترانسفر استفاده کنید. نرخ خدمات ترانسفر بر اساس مسیرها متفاوت است.

نحوه رزرو و شرایط کنسلی خدمات فرودگاهی CIP

در زیر شرایط رزرو و شرایط کنسلی خدمات سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد ارائه شده است.

رزرو سی‌ آی‌ پی فرودگاه مهرآباد

رزرو خدمات فرودگاهی CIP نیز بسیار آسان و بدون دردسر است؛ به‌خاطر داشته باشید که قرار است شما از زمانی که تصمیم به سفر می‌گیرید تا زمانی که هواپیما به سمت مقصد مورد نظر پرواز می‌کند، تمامی امور پرواز را بدون دغدغه انجام دهید.

جهت رزرو سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد کافی است به سایت رویال سی‌آی‌پی مراجعه کرده و با انتخاب هر کدام از خدماتی که مدنظر دارید، از خدمات CIP فرودگاه مهرآباد بهره‌مند شوید.

هزینه خدمات CIP در فرودگاه مهرآباد

 هزینه خدمات CIP در فرودگاه مهرآباد

هزینه خدمات CIP در فرودگاه مهرآباد

 

نحوه رزرو خدمات سالن تشریفات CIP فرودگاه مهرآباد

 نحوه رزرو خدمات سالن تشریفات CIP فرودگاه مهرآباد

نحوه رزرو خدمات سالن تشریفات CIP فرودگاه مهرآباد

شما برای رزرو این سرویس می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت شرکت‌های ارائه‌دهنده این نوع خدمات خاص اقدام کنید. پس از انجام رزرو و پرداخت هزینه، کارکنان سی‌آی‌پی با شما تماس گرفته و تایید نهایی را انجام می‌دهند. سپس مسافر بایستی هنگام خروج از هواپیما (در پروازهای ورودی به مقصد مهرآباد) خود را به پرسنل و خودروهای سی‌آی‌پی معرفی کند و یا هنگام مراجع به ترمینال یک (در پروازهای خارجی) وارد سالن شده و احراز هویت خود را برای دریافت خدمات انجام دهد. سپس کارکنان چمدان و بار مسافران را تحویل گرفته و آنها را به جایگاه اختصاصی هدایت می‌کنند. در این حالت کارکنان کلیه امور مربوط به پرواز نظیر دریافت کارت پرواز و رسید بار را انجام می‌دهند و سپس مسافران را با ون مخصوص از مسیر ویژه مسافران سی‌آی‌پی به مقصد مدنظر منتقل می‌کنند.

 

هزینه خدمات CIP فرودگاه مهرآباد

 هزینه خدمات CIP فرودگاه مهرآباد

هزینه خدمات CIP فرودگاه مهرآباد

هزینه خدمات CIP فرودگاه مهرآباد به صورت خلاصه در جدول زیر ارائه شده است:

 

خدمت CIPهزینه اتباع ایرانی (ریال)هزینه اتباع خارجی (ریال)توضیحات
خدمات تشریفات CIP بزرگسال۹,۹۱۹,۰۰۰۲۰,۶۰۱,۰۰۰افراد دارای ۱۲ سال به بالا
خدمات تشریفات کودک۷,۵۲۱,۰۰۰۱۵,۱۵۱,۰۰۰افراد دارای کمتر از ۱۲ سال و بالای ۲ سال
خدمات تشریفات نوزاد۲,۵۰۷,۰۰۰۵,۲۳۲,۰۰۰افراد کمتر از ۲ سال
خدمات حیوان خانگی (ترمینال ۱ و ۲)۵,۴۵۰,۰۰۰۵,۴۵۰,۰۰۰به ازای هر حیوان
خدمات مستقبل یا مشایع۷,۵۲۱,۰۰۰۱۵,۱۵۱,۰۰۰---
خدمات ویلچر۷,۶۳۰,۰۰۰۷,۶۳۰,۰۰۰---
خدمات بالابر۹,۸۱۰,۰۰۰۹,۸۱۰,۰۰۰---
ترنسفر سواری خارجی (کمری/رنو)۴,۵۰۰,۰۰۰۴,۵۰۰,۰۰۰شهر تهران
ترنسفر ون۹,۵۰۰,۰۰۰۹,۵۰۰,۰۰۰شهر تهران
خدمات ترنسفر تویوتا Rav4۷,۵۰۰,۰۰۰۷,۵۰۰,۰۰۰شهر تهران
سوئیت ۳ ساعتهاستعلاماستعلام---
سوییت ۶ ساعتهاستعلاماستعلام---

 

شرایط کنسلی رزرو خدمات سی‌آی‌پی فرودگاه مهرآباد

 • تا ۳ ساعت قبل از پرواز جریمه‌ای لحاظ نمی‌شود و مسافر می‌تواند وجه رزروی خود را با ارسال درخواست به پشتیبانی پیگیری کند.
 • کنسلی رزرو از سه ساعت قبل از پرواز تا سی دقیقه قبل از پرواز شامل ۳۰% جریمه و در صورت عدم اعلام کنسلی ۵۰% درصد از مبلغ کل کسر خواهد شد.
 • در صورت ابطال پرواز یا تأخیر بیش از ۲ ساعت که سبب انصراف مسافر از پرواز گردد، هزینه دریافتی کلیه خدمات انجام نشده عیناً به مسافر عودت می‌شود.

همه چیز در مورد هزینه CIP فرودگاه مهرآباد

هزینه CIP فرودگاه مهرآباد از دیگر اطلاعات مهمی است که باید قبل از رزرو خدمات تشریفاتی فرودگاه در مورد آن بدانید. هزینه کلیه خدمات تشریفات فرودگاهی داخلی و خدمات کارت پرواز و ترانسپورت براساس خدمات درخواستی و سن افراد تعیین می‌شود. برای مثال، هزینه CIP فرودگاه مهرآباد برای هر نفر مسافر بزرگسال - هر نفر مسافر کودک (از ۲ تا ۱۲ سال) - هر نفر مسافر نوزاد (زیر ۲ سال) متغیر است. همچنین هزینه‌های رزرو سالن کنفرانس، خدمات مشایعت از مستقبلین، هزینه رزرو خودرو و... براساس خدماتی که شما مدنظرتان است تعیین می‌شود.

با دریافت خدمات از CIP فرودگاه مهرآباد یک سفر آرام را شروع کنید.

سوالات متداول

فقط کافیست با یکی از مراکز ارائه‌دهنده تشریفات فرودگاهی تماس برقرار کنید و یا از طریق وب‌سایتشان اقدام به رزرو کنید تا با شما تماس بگیرند و در امن‌ترین و آن‌تایم‌ترین حالت ممکن به مقصد برسید.

علاوه بر سالن‌های اصلی شما می‌توانید در سالن سی‌آی‌پی یا در اتاق‌های مبله چند ساعتی را استراحت کنید.

این خدمات بر اساس نیاز شما بین یک تا چند میلیون تومان تعیین می‌شوند.