خدمات فست ترک و لانچ در فرودگاه امام خمینی

همراهی و انجام خرده‌کاری‌های شما قبل از پرواز در بسته‌های فست ترک و لانچ ارائه می‌شود؛ سریع‌تر عبور کنید، بی‌دغدغه به فعالیت‌های خود بپردازید، و کارهای خود را به متخصصان واگذار کنید.

خدمات فست ترک و لانچ فرودگاهی

زمانی که مجبور باشید برای مدت طولانی منتظر بمانید، فرودگاه‌ها می‌توانند به مکان‌های بسیار خسته‌کننده‌ای تبدیل شوند. به خصوص اگر برای پرواز خود در صف منتظر بمانید، ازدحام فرودگاه و این فکر که «آیا می‌توانم به هواپیمای خود برسم؟»، شما را تحت استرس فوق‌العاده‌ای قرار می‌دهد. فرودگاه امام خمینی، در این زمینه خدماتی ارائه می‌دهد که کار شما را راحت می‌کند. زمانی که پروازی با در این فرودگاه دارید، خدمات لانژ و فست ترک در دسترس هستند.

سفر خود را در محیطی راحت و آرامش‌بخش با استفاده از یکی از خدمات لانچ این فرودگاه آغاز کنید. با خدمات لانژ می‌توانید به کار خود بپردازید و از غذا، تنقلات و نوشیدنی لذت ببرید. ایستگاه‌های WiFi و شارژ نیز موجود است. اگر با هر شرکت هواپیمایی از این فرودگاه پرواز دارید، استفاده از این خدمات برای شما امکان‌پذیر است. در این مقاله، ما سعی داریم شما را با خدمات فست ترک و لانچ فرودگاه امام خمینی بیشتر آشنا کنیم.

لیست خدمات فست ترک و لانچ فرودگاهی

 • عبور سریع از باجه کنترل پاسپورت
 • عبور سریع از بازرسی‌های امنیتی
 • کافی‌شاپ مجلل با نوشیدنی‌های سرد و گرم، سالاد و تنقلات خوشمزه
 • اتاق سیگار

با فست ترک و لانچ فرودگاهی سفری بی‌دردسر از فرودگاه امام خمینی

خدمات لانچ چیست؟

به طور کلی، خدمات لانچ به مکان یا مکان‌هایی گفته می‌شود که مسافران می‌توانند در موارد خاص، وارد آن شوند. این خدمات، بیشتر در بخش‌های اقامتی، تفریحی و هوانوردی دیده می‌شوند و شامل امکانات راحت‌تر برای مخاطبان می‌شود. در صنعت فرودگاهی، خدمات لانچ بخشی از تشریفات فرودگاهی است که به دنبال خلق آسایش بیشتر برای مسافران است. در برخی موارد، سرویس لانچ حتی شامل هزینه بلیط هواپیما نیز می‌شود. برخی از کارت‌های اعتباری یا کارت‌های پرواز نیز به شما اجازه استفاده از خدمات لانژ را می‌دهند. اگر نیاز دارید مدت زیادی در فرودگاه منتظر بمانید، می‌توانید در مقایسه با دیگر بخش‌های انتظار، تجربه بهتری در سالن‌های لانژ داشته باشید. در میان فرودگاه‌های داخلی، فقط فرودگاه امام خمینی تهران دارای خدمات لانج برای پروازهای خارجی است.

خدمات لانچ در فرودگاه امام خمینی

خدمات لانج در فرودگاه امام خمینی می‌تواند موارد متعددی را دربربگیرد. رستوران‌ها و کافه‌های رایگان در داخل سالن‌ها وجود دارد؛ بعلاوه رایانه، تلویزیون و سایر دستگاه‌های الکترونیکی نیز برای مسافران موجود است. سالن‌ها، با در نظر گرفتن زمانی که مسافران در آنجا می‌گذرانند، طراحی شده‌اند. به همین دلیل، کاناپه‌ها یا صندلی‌های راحتی وجود دارد که مسافران می‌توانند در آن استراحت کنند. خدمات لانچ این فرودگاه همچنین شامل اتاق بازی برای کودکان، اتاق خواب اصلی و نمازخانه، اتاق بازی‌های کامپیوتری و ایکس‌باکس برای کودکان و سوئیت‌های ویژه برای اقامت موقت و استراحت‌های کوتاه نیز می‌شود. گاهی اوقات خدمات لانج فرودگاهی به‌عنوان یک آپشن و گزینه روی برخی بلیت‌ها ارائه می‌شود.

خدمات فست ترک چیست؟

خدمات فست ترک به این معناست که مسافران می‌توانند هزینه‌ای را برای استفاده از خطوط اولویت‌بندی شده در فرودگاه بپردازند تا از صف‌های طولانی به راحتی عبور کنند. با داشتن بلیط این خدمات، مسافران می‌توانند سریعتر از زمانی که در صف معمولی منتظر می‌مانند، عبور کنند. با سرویس FastTrack، از صف‌های طولانی در گیشه‌های ورود، بازرسی امنیتی و گیت‌های سوار شدن به هواپیما عبور خواهید کرد. بسته به در دسترس بودن خدمات در فرودگاه، ممکن است قبل از پرواز با عبور از صف‌ها در بازرسی امنیتی، از لحظات خود در فرودگاه، لذت بیشتری ببرید. با کوتاه کردن خطوط با یک مسیر سریع و پردازش سریع‌تر مسافران، زمان اقامت شما افزایش می‌یابد و به شما فرصت بیشتری می‌دهد تا در رستوران‌های فرودگاه و یا فروشگاه‌های بدون عوارض گمرکی خرید کنید.

خدمات فست ترک در فرودگاه امام خمینی

اگر به دنبال راهی برای صرفه‌جویی در زمان و جلوگیری از صف‌های طولانی در این فرودگاه هستید، سرویس "فست ترک" راه‌حل شماست. این سرویس، به منظور کمک به مسافران برای عبور سریع و کارآمد از رویه‌های امنیتی و کنترل پاسپورت طراحی شده است. با استفاده از سرویس Fast Track، می‌توانید از دسترسی اولویت‌دار به پست‌های بازرسی امنیتی و پیشخوان‌های کنترل گذرنامه لذت ببرید و به شما این امکان را می‌دهد که خطوط معمولی را دور بزنید و در وقت ارزشمند خود صرفه‌جویی کنید. این سرویس برای همه مسافران، صرف‌نظر از کلاس هواپیما یا بلیط، در دسترس است، و آن را به گزینه‌ای عالی برای هر کسی که برای زمان خود ارزش قائل است و می‌خواهد تجربه فرودگاهی خود را تا حد امکان بدون استرس داشته باشد، تبدیل می‌کند. بنابراین، اگر به‌زودی از فرودگاه امام خمینی پرواز می‌کنید، مطمئن شوید که برای یک سفر آرام و بدون دردسر، سرویس فست ترک را رزرو کنید.

این خدمات شامل:

 • عبور سریع از باجه کنترل پاسپورت
 • عبور سریع از بازرسی‌های امنیتی
 • کافی‌شاپ مجلل با نوشیدنی‌های سرد و گرم، سالاد و تنقلات خوشمزه
 • اتاق سیگار

خدمات ترانسفر فرودگاهی

برای اینکه بی‌دغدغه به فرودگاه برسید، گاهی لازم است برنامه‌ریزی‌ها، پیگیری‌ها و یادآوری‌های زیادی انجام دهید؛ استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی در کنار سایر خدمات ویژه می‌تواند شما را از این روند خسته‌کننده، اضطراب تأخیر و یا فکر کردن به نوع ماشینی که به دنبال شما می‌آید، بی‌نیاز می‌کند. خدمات انتقال منحصراً برای افراد و یا گروه‌های خاص قابل انجام است و معمولاً ناوگان ویژه‌ای شامل خودروهای لوکس، ون‌های شخصی و ون‌های ویژه قابل‌دسترسی با ویلچر، ارائه می‌شود.

در چه بخش‌هایی خدمات فست ترک در فرودگاه امام خمینی ارائه می‌شود؟

خدمات Fast Track، در ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی ارائه می‌شود. با خرید سرویس ما می‌توانید از زمان گرانبهایی که در گذر از پاسپورت و کنترل‌های امنیتی هر دو گیت به صورت روان و سریع برای شما باقی‌مانده می‌ماند، لذت ببرید. اگر از گیت خروج استفاده می‌کنید، می‌توانید با استفاده از «منطقه فست ترک» سرعت فرآیند خود را بسیار بیشتر کنید.

۱. سرویس ورودی

ملاقات با پرسنل ما در فرودگاه، ورود به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (IKA) را بدون مشکل می‌سازد. استقبال‌کنندگان متخصص ما با حمل علائم شناسایی شما را در هواپیما یا پل هوایی، ملاقات خواهند کرد. سپس آنها، خدمات باربر را در صورت درخواست بار ارائه می‌کنند. همچنین هماهنگی با راننده شما را در خارج از فرودگاه تسهیل می‌کند؛ یک محل ملاقات ترتیب می‌دهد و شما و گروهتان را تا وسیله نقلیه موردنظرتان همراهی می‌کند.

 • ملاقات و احوالپرسی در هواپیما یا گیت ورودی
 • پیگیری سریع یا تسریع خروج از طریق مهاجرت و گمرک
 • کمک به جمع‌آوری چمدان‌ها و وسایل دستی
 • همراهی تا وسیله نقلیه شما

۲. سرویس خروجی

ملاقات و حضور پرسنل ما در فرودگاه، یک تجربه سفر بدون مشکلات و کم‌استرس را به شما ارائه می‌دهد. پرسنل آموزش‌دیده ما، قبل از عزیمت به فرودگاه با شما تماس خواهند گرفت، تا محل ملاقات را ترتیب دهند. پس از ورود، استقبال‌کننده، شما را در ورودی ترمینال VIP ملاقات می‌کند، از طریق هماهنگی با تیم امنیت، ورودتان را تسریع می‌کند و شما را تا سالن (در صورت وجود) و یا گیت مربوطه همراهی می‌کند.

 • ملاقات و احوالپرسی در کنار خیابان
 • ردیابی سریع یا تسریع ورود از درب اصلی
 • تسریع در عبور از باجه مهاجرت و امنیت
 • دسترسی به سالن
 • اسکورت تا گیت سوار شدن

۳. سرویس حمل‌ونقل

سرویس فست ترک فرودگاه، خدمات حمل‌ونقل راحتی را در طول مسیرهای فرودگاهی ارائه می‌دهد. استقبال‌کنندگان متخصص ما با حمل علائم شناسایی شما را در هواپیما یا پل هوایی ملاقات خواهند کرد. آنها شما را تا سالن استراحت و تا پروازتان همراهی می‌کنند.

 • ملاقات و خوشامدگویی به محض ورود به گیت
 • ردیابی سریع یا تسریع از طریق باجه مهاجرت و امنیت
 • کمک در جمع‌آوری چمدان

چرا Fast Track VIP مهم است؟

رزرو سرویس Fast Track، هنگام بازدید از ایران برای کسب تجربه‌ای مطلوب در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به شدت توصیه می‌شود. خدمات Fast Track ما که یک تجربه VIP را برای ورود، خروج و انتقال فراهم می‌کند، برای بازدیدکنندگان داخلی و بین‌المللی در دسترس است.

هنگام رزرو سرویس فست ترک، تمام اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و تأیید کنید که درست است. نیازی نیست در صف منتظر بمانید؛ یا به تنهایی در فرودگاه قدم بزنید تا بفهمید کجا بروید؛ یا فرآیند ورود را به پایان برسانید، زیرا خدمات Fast Track مستقیماً به مسافران ارائه می‌شود و نه از طریق مراکز تماس خارجی. با کمک به شما در هر مرحله، مطمئن خواهیم شد که زمان شما در این فرودگاه بدون دردسر خواهد بود.

سرویس سالن CIP فرودگاه امام خمینی

برای مسافرانی که مایل به اضافه کردن کلاس لوکس به سفر خود هستند، سرویس سالن CIP فرودگاه امام خمینی بهترین انتخاب است. سالن CIP به لطف فضای استراحت جادار و جذاب، میان وعده‌ها و نوشیدنی‌های رایگان و وای‌فای پرسرعت، مکان مناسبی برای استراحت قبل از پرواز است. مسافران تجاری و سایر افرادی که باید در حین انتظار کار کنند، از دسترسی سالن به اتاق‌های کنفرانس خصوصی، دوش‌ها و سایر خدمات ممتاز لذت خواهند برد.

بنابراین، چه به دنبال آرامش باشید و چه به دنبال کارآمد ماندن باشید، سرویس سالن CIP فرودگاه امام، همه چیزهایی را که برای یک تجربه فرودگاهی درجه یک نیاز است، دارد. ما کمک‌های شخصی به ورودی و خروجی، حمل‌ونقل چمدان‌ها و مراقبت از چمدان‌های گمشده شما تا تحویل به هتل را ارائه می‌کنیم.

چه به صورت انفرادی سفر کنید یا یک سفر گروهی را آغاز کنید، Fastrack VIP بسته‌ای دارد که مطابق با هر نیاز شما باشد. ما می‌دانیم که هر سفرها منحصربه‌فرد هستند و هر مسافری نیازهای متفاوتی دارد، به همین دلیل است که بسته‌هایی تخصصی ایجاد کردیم که می‌توانند متناسب با نیازهای شما باشند.

قوانین کنسلی فست ترک و لانچ در فرودگاه امام خمینی

 • کنسلی، درخواست رزرو یا تغییر تاریخ پرواز برای این خدمات تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز شامل هیچگونه جریمه نمی‌شود.
 • کنسلی این خدمات تا ۳ ساعت قبل از پرواز شامل ۲۰ درصد جریمه می‌شود.
 • کنسلی کمتر از ۳ ساعت قبل از پرواز، کل هزینه این خدمات به عنوان جریمه منظور می‌گردد.

سوالات متداول

این خدمات هم برای پروازهای خروجی و هم ورودی معمولاً شامل تسریع در رد شدن از گیت‌ها، حمل‌ونقل چمدان، همراهی مسافر تا مکان‌های موردنظر و… می‌شود.

بله؛ در حال حاضر فرودگاه بین‌المللی امام خمینی دارای این خدمات در بسته‌های مختلف متناسب با نیاز مسافران است.

قیمت این خدمات از ۱ میلیون تومان تا ۲ میلیون تومان بر حسب نیازهای شما تعیین می‌شود.