خدمات ایرلاین زاگرس

خدمات ایرلاین زاگرس

منطقه آزاد اروند، محلی بود که در سال ۱۳۸۴ خدمات ایرلاین زاگرس شکل گرفت. در آن زمان این شرکت جزو اولین شرکت‌های هوایی ایران به شمار می‌رفت. شرکتی که کار خود را با دو فروند هواپیمای توپولوف آغاز کرد. در سال ۱۳۸۶ دو فروند هواپیما دیگر از مدل مک دانل داگلاس MD به مجموعه هواپیماهای این شرکت اضافه شدند تا خدمات ایرلاین زاگرس کیفیت بهتری داشته باشد.

شناسنامه شرکت هواپیمایی زاگرس

صنعت هوایی ایران به زمان احمدشاه قاجار بازمی‌گردد. امروز باوجود پیشرفت‌های بسیار، شرکت‌های هواپیمایی و ایرلاین‌های با کیفیتی که در زمینه‌ی خدمات هوایی فعالیت دارند. در این میان خدمات ایرلاین زاگرس یکی از محبوب‌ترین، شناخته‌شده‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات ایرلاین در ایران به شمار می‌رود. در ادامه با این خط هوایی معتبر بیشتر آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

تاریخچه

همان‌طور که گفته شد این شرکت در سال ۱۳۸۴ شروع به کار کرد. پس از اضافه کردن هواپیماهای جدید و افزایش کیفیت خدمات خود، در سال ۱۳۸۷ اولین پرواز بین‌المللی این شرکت از مبدا تهران به مقصد دمشق انجام شد. در آن زمان تعداد شرکت‌هایی که خدمات هوایی بین‌المللی انجام می‌دادند اندک بود؛ بااین‌حال، این شرکت توانست نام خود را در میان اولین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بین‌المللی به ثبت برساند.

پس از ایجاد یک خدمات کترینگ پیشرفته که با استانداردهای روز جلو رفته بود، این شرکت توانست گواهینامه‌های Part 145 و Part M  را در زمینه‌ی مهندسی تعمیرات به دست آورد، از کارمندان متخصص و حرفه‌ای استفاده کرد و ایمنی پروازها را افزایش داد.

امروزه، با گذشت ۱۵ سال از تاسیس خدمات ایرلاین زاگرس، ۱۹ فروند هواپیمای به‌روز در اختیار این شرکت قرار گرفته که در مجموع دارای ۳۴۰۰ صندلی هستند و ۴ میلیون سفر در سال را به مسافران ارائه می‌دهد. از میان این ۱۹ فروند هواپیما، ۱ فروند از نوع ایرباس ۳۱۹ با ظرفیت ۱۸۰ مسافر، ۱۰ فروند از نوع ایرباس ۳۲۰ و ۸ فروند از نوع بوئینگ MD 83 و MD 82 با قابلیت جابه‌جایی ۱۷۲ مسافر، در حال انجام پروازهای داخلی و خارجی هستند.

یکی از دستاوردهای مهم اخیر این شرکت، افزایش ۳۰ درصدی در مسیرهای پروازی و افزایش ۷۰ درصدی تعداد مسافران بوده، که جابه‌جایی مسافران را به بیش از ۳۰۰ هزار مسافر در سال افزایش داد که نشان از موفقیت بزرگ این شرکت دارد. اقدام جدید صورت گرفته توسط این شرکت، قرارداد خرید ۲۸ فروند هواپیمای ایرباس است. هواپیماهای ایرباس ۳۲۱،۳۲۰،۳۳۰ مجموع ۲۸ هواپیما را تشکیل می‌دهند. البته این هواپیماهای ایرباس به‌صورت اجاره هستند.

رقابت با بهترین‌ها

منظر هواپیمایی کشور در حال تغییر است؛ شرکت مسافرتی زاگرس با پتانسیل بالای خود با این صنعت همگام شده و در حال حاضر پروازهای مستقیم به بیش از ۲۱ مقصد داخلی و بین‌المللی در این شرکت انجام می‌شود.

مسیرهای پروازی فعلی این گروه شامل موارد زیر است:

پروازهای داخلی پروازهای بین‌المللی
تهران (فرودگاه بین‌المللی مهرآباد) عراق – نجف (فرودگاه بین‌المللی نجف)
تهران (فرودگاه بین‌المللی امام خمینی) عراق – بغداد (فرودگاه بین‌المللی بغداد)
شیراز (فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب) عراق – بصره (فرودگاه بین‌المللی بصره)
مشهد (فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد) کویت (فرودگاه بین‌المللی کویت)
آبادان (فرودگاه آبادان) بحرین (فرودگاه بین‌المللی بحرین)
اهواز (فرودگاه اهواز) ترکیه – سیواس (فرودگاه سیواس)
اصفهان (فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی) ترکیه – استانبول (فرودگاه آتاتورک)
اراک (فرودگاه اراک) ترکیه – ازمیر (فرودگاه عدنان مندرس)
شهرکرد (فرودگاه شهرکرد) امارات متحده عربی – دبی (فرودگاه بین‌المللی دبی)
جزیره کیش (فرودگاه بین‌المللی کیش)  
کرمان (فرودگاه کرمان)  
ماهشهر (فرودگاه ماهشهر)  

 

شهرت شرکت هواپیمایی زاگرس

شهرت شرکت زاگرس

شهرت شرکت زاگرس

هواپیمایی زاگرس به‌عنوان یک هواپیمایی مستحکم و مطمئن شهرت دارد. در صنعت هواپیمایی ایران وجود تاخیرهای پروازی به‌وفور اتفاق می‌افتد. باوجوداینکه در سال ۱۳۹۶ بیش از ۶۱ درصد پروازها هواپیمایی زاگرس نیز تاخیر داشت، این شرکت به‌عنوان چهارمین هواپیمایی با بیشترین تعداد پرواز از جمله بهترین شرکت‌ها شناخته شد.

بنابراین، هواپیمایی زاگرس تنها یک شرکت هواپیمایی نیست؛ بلکه شریک مسافران در به انجام رساندن سفرها و تشریفات فرودگاهی خدمات CIP و VIP است. شریکی که با تلاش بی‌وقفه خود برای توسعه کیفیت خدمات، حتی در مواجهه با سختی‌ها و چالش‌هاست.

مقاصد هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس یک شبکه جامع از پروازهای داخلی دارد که تقریباً تمام مقاصد اصلی در ایران را پوشش می‌دهد. آنچه آن‌ها را از سایرین متمایز کرده، ایجاد سفرهای قابل‌دسترس برای همه است. ارائه تور مقرون‌به‌صرفه‌ای که بدون چالش مالی به شما امکان استفاده از این تورها را بدهد. به‌عنوان‌مثال، اگر قصد سفر به مشهد را دارید، یک جستجوی ساده در گوگل با عبارت “هواپیمایی زاگرس مشهد” جزئیات زیادی را در مورد بسته تور مشهد را خواهید یافت. همچنین اگر می‌خواهید به جزئیات بیشتر پروازهای هواپیمایی زاگرس بپردازید، می‌توانید در وب‌سایت رسمی خدمات ایرلاین زاگرس به این اطلاعات دست پیدا کنید.

رزرو بلیط هواپیمایی زاگرس

قبل از اینکه از خدمات ایرلاین زاگرس استفاده کنید، بهتر است که نحوه رزرو بلیت را بشناسید. فرآیند این کار بسیار ساده است و می‌توان آن را آنلاین از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت نیز انجام داد.

  • وارد وب‌سایت هواپیمایی زاگرس شده و به بخش “رزرو آنلاین بلیط” بروید.
  • مسیر پرواز خود را انتخاب کنید و مبدا و مقصد پرواز خود را مشخص کنید.
  • وب‌سایت قیمت بلیط برای مسیر انتخابی شما را نمایش می‌دهد.
  • سپس دکمه رزرو را بزنید.
  • در این مرحله، یک بلیط هواپیمایی زاگرس برای مسیر انتخابی شما صادر خواهد شد.

می‌توانید بلیت‌های هواپیمایی زاگرس را به‌صورت فیزیکی از دفاتر آن‌ها خریداری کنید؛ بسیاری از مسافران از راحتی رزرو آنلاین استفاده می‌کنند. چرا که این کار به معنای صرفه‌جویی در زمان است. در انتخاب پرواز خود عجله نکنید و زمان کافی را صرف مقایسه کلاس‌های پروازی مختلف، قیمت بلیط، و خدمات ارائه‌شده کنید. رزرو آنلاین خود را با راحتی انجام داده و آماده سفر شوید

فرودگاه‌های خدمات ایرلاین زاگرس

برای برنامه‌ریزی بهتر سفر مسافران، در زیر جدولی از فرودگاه‌های بین‌المللی‌ای که هواپیمایی زاگرس در آن‌ها فعالیت دارد، آورده شده است. هر یک از این فرودگاه‌ها جذابیت‌ها خود را داشته و به مناطق مختلف داخلی و خارجی دسترسی دارند.

نام فرودگاه کشور شهر
فرودگاه بین‌المللی آبادان ایران آبادان
فرودگاه بین‌المللی آتاتورک ترکیه استانبول
فرودگاه بین‌المللی اهواز ایران اهواز
فرودگاه بین‌المللی اصفهان ایران اصفهان
فرودگاه بین‌المللی بندرعباس ایران بندرعباس
فرودگاه بوشهر ایران بوشهر
فرودگاه بین‌المللی تبریز ایران تبریز
فرودگاه بین‌المللی مهرآباد ایران تهران

 

تشریفات فرودگاهی: خدمات سی‌آی‌پی هواپیمایی زاگرس

 تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی

تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی

در سال‌های اخیر، فرودگاه‌ها در سراسر جهان خدمات شخص مهم تجاری (CIP) را معرفی کرده‌اند تا تجربه‌های لوکس برای مسافران فراهم کنند. این خدمات به نیازهای مسافرانی که به دنبال دریافت خدمات VIP هستند پاسخ می‌دهند و در انواع فرودگاه‌های ایران از جمله فرودگاه‌های تهران، مشهد، کیش، تبریز، رشت، شیراز، کرمانشاه و اصفهان در دسترس هستند.

با استفاده از تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی، مسافران می‌توانند از سفری بی‌مشکل و راحت لذت ببرند و از مراحل معمول فرودگاه و صفوف طولانی خارج شوند. در سالن تشریفات فرودگاهی خدمات CIP از مسافران به گرمی استقبال شده و مسافران به سالن اختصاصی فرودگاه هدایت می‌شوند. در این سالن می‌توانند به‌راحتی استراحت کرده و از میان وعده‌های رایگان لذت ببرند. غذاهای با کیفیت از سرآشپزهای حرفه‌ای میل کنند و از لوازم سرگرمی و اینترنت پرسرعت رایگان استفاده کنند.

چه برای پروازهای ورودی و پروازهای خروجی، این امکانات در اختیار مسافران قرار دارد. در حین استفاده از این امکانات پرسنل حرفه‌ای خدمات سی‌آی‌پی مراحل چک‌این، کارت پرواز و جابه‌جایی چمدان‌ها را انجام داده؛ همچنین مسافران را از هواپیما به سالن و بالعکس را خودروهای لوکس انجام می‌دهند.

در این قسمت به‌مرور تشریفات فرودگاهی خدمات CIP و فرآیندهای فرودگاهی برای هواپیمایی زاگرس در این شهرها بپردازیم. 

۱. خدمات CIP در فرودگاه کرمانشاه

فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه در غرب ایران، تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی با کیفیتی را به مسافران ارائه می‌دهد. سالن CIP و منطقه اختصاصی در داخل ترمینال اصلی قرار دارند و مجموعه‌ای از امکانات و تجهیزات انحصاری را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. پس از ورود به فرودگاه برای پروازهای ورودی، مسافران CIP توسط مقامات فرودگاه با دفترچه‌ای که برای آن‌ها تعیین‌شده است به‌راحتی پذیرفته می‌شوند. 

۲. خدمات CIP در فرودگاه تبریز

فرودگاه بین‌المللی تبریز که در شمال غرب ایران واقع‌شده و تشریفات فرودگاهی خدمات CIP باکیفیتی را به مسافران ارائه می‌دهد. هنگام ورود مسافران CIP به فرودگاه تبریز، توسط تیم خدمات VIP فرودگاه به گرمی از آن‌ها استقبال کرده و آن‌ها را به سالن CIP  اختصاصی هدایت می‌کند. 

۳. خدمات CIP لوکس در فرودگاه مشهد

فرودگاه بین‌المللی مشهد که در شمال شرق ایران واقع‌شده، تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. برای پروازهای ورودی یا خروجی، خدمات CIP فرودگاه مشهد تجربه مسافرتی به‌یادماندنی و لوکس را هدف قرار داده است. 

۴. فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، تهران

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی یکی از مجلل‌ترین و مجهزترین سالن‌های تشریفات فرودگاهی خدمات CIP در کشور دارد. این سالن با مساحت تقریبی ۷۰۰۰ متر مربع در سه‌طبقه، محیطی آرام را برای مسافران ویژه خود فراهم می‌کند. 

۵. فرودگاه مهرآباد، تهران

فرودگاه مهرآباد، یک فرودگاه برجسته دیگر در تهران، از ارائه‌دهندگان خدمات تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی در کشور است. سی‌آی‌پی این فرودگاه طوری طراحی‌شده که مسافران تجربه‌ای بی‌دردسر و لذت‌بخش را داشته باشند. با سالن‌های اختصاصی، اتاق‌های کنفرانس لوکس و مهمان‌نوازی لاکچری، مسافران می‌توانند قبل یا بعد از پرواز خود حس خوبی را در زندگی به سبک لوکس تجربه کنند. 

۶. فرودگاه بین‌المللی کیش

فرودگاه بین‌المللی کیش که در جزیره بین‌المللی کیش واقع‌شده، خدمات تشریفات فرودگاهی خدمات CIP  را نیز دارد. تجربه‌ای لذت‌بخش در خاطرات سفر مسافران به‌جا می‌گذارد. سالن CIP این فرودگاه محیطی دل‌نشین را فراهم می‌کند، به مسافران این امکان را می‌دهد تا از لحظات قبل یا بعد از پرواز خود بهترین استفاده را ببرند. امکاناتی مانند پارکینگ  VIP، کمک شخصی و حمل‌ونقل خصوصی، گوشه‌ای از خدمات تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی فرودگاه کیش است. 

۷. فرودگاه بین‌المللی شیراز

فرودگاه بین‌المللی شیراز خدمات تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی  را با تأکید بر راحتی و لاکچری بودن مسافران طراحی کرده است. سالن CIP  فرودگاه شیراز محیطی دوست‌داشتنی را برای استراحت و تفریح قبل و بعد از پرواز فراهم می‌کند. 

۸. فرودگاه بین‌المللی اصفهان

فرودگاه بین‌المللی اصفهان خدمات CIP را با هدف افزایش تجربه سفر مسافران مهم و کلیدی طراحی کرده است؛ سالن CIP در اصفهان محیطی لاکچری را فراهم می‌کند؛ این سالن با امکانات متنوعی برای حفظ  مسافران در اوج انرژی و آرامش شهرت دارد. 

۹. فرودگاه بین‌المللی اهواز

فرودگاه بین‌المللی اهواز خدمات تشریفات فرودگاهی خدمات سی‌آی‌پی را ترکیبی از راحتی و آسایش قرار داده است. سالن CIP در این شهر محیطی آرام را ایجاد می‌کند که مسافران در آن می‌توانند قبل یا بعد از پرواز لحظات راحتی را تجربه کنند؛ تا انرژی مورد نیاز برای سفر را داشته باشند. 

۱۰. فرودگاه بین‌المللی رشت

از دیگر ارائه‌دهندگان خدمات CIP در کشور فرودگاه بین‌المللی رشت است. خدمات CIP در این فرودگاه تجربه‌ای بی‌نظیر از سفر را فراهم می‌کنند. سالن اختصاصی CIP محیطی دل‌نشین را در اختیار مسافران گذاشته تا استراحت کرده و انرژی خود را بازیابی نمایند.

شرایط ابطال و استرداد بلیط زاگرس

شرایط ابطال و استرداد

شرایط ابطال و استرداد

 

کلاس‌های نرخی تا سه روز قبل از پرواز تا ساعت ۱۲ روز قبل از پرواز تا سه ساعت قبل از پرواز از ۳ ساعت قبل از پرواز به بعد
کلاس W جریمه ٪۱۰۰ جریمه ٪۱۰۰ جریمه ٪۱۰۰ جریمه ٪۱۰۰
کلاس V, Y, K, P ۵۰٪ استرداد هیچ‌گونه استردادی ندارد    
کلاس H, Q, L ۴۵٪ استرداد ۵۰٪ استرداد ۶۰٪ استرداد ۸۰٪ استرداد
کلاس M, N, R ۳۵٪ استرداد ۴۰٪ استرداد ۵۰٪ استرداد ۷۰٪ استرداد
کلاس B, D, E, S ۲۵٪ استرداد ۳۰٪ استرداد ۴۰٪ استرداد ۴۰٪ استرداد
کلاس I, T, U, A ۱۵٪ استرداد ۲۰٪ استرداد ۳۰٪ استرداد ۴۰٪ استرداد
کلاس F, Z, X ۱۰٪ استرداد ۱۵٪ استرداد ۲۰٪ استرداد ۳۰٪ استرداد

 

روند استرداد بلیت: برای انجام عملیات استرداد یا تغییر بلیت، به‌حساب کاربری خود در وب‌سایت هواپیمایی زاگرس مراجعه کنید. در صورت داشتن سؤال، می‌توانید با شماره تلفن 021-4746 تماس بگیرید.

 

کلام آخر

حتماً پیش از خرید بلیط چارتر هواپیمایی زاگرس، اطلاعات کاملی در مورد پروازها و تایم‌های مختلف را جستجو کنید. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا با داشتن قیمت مناسب، تجربه خوبی از سفرتان داشته باشید.

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به دنبال سفر با خدمات CIP هستید، حتماً باید از خدمات ایرلاین زاگرس استفاده کنید. در این مقاله تلاش شد تا بهترین مقصدها را در ایران معرفی کنیم. فرودگاه‌هایی مانند کرمانشاه، تبریز، مشهد، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران و دیگر شهرها که خدمات CIP را ارائه می‌دهند تجربه‌ی سفری بی فراز و نشیب را برای شما به ارمغان می‌آورند. این خدمات به شما اجازه می‌دهند تا از مراحل معمولی فرودگاه عبور کرده و از ترانزیت بدون استرس لذت ببرید.

به‌علاوه، سفر با خدمات ایرلاین زاگرس تجربه‌ای منحصربه‌فرد و لذت‌بخش خواهد بود. با خدمات ویژه و باکیفیت این ایرلاین توانسته تعداد زیادی از مسافران را به خود جذب کند.

 

سوالات متداول

۱. خدمات ایرلاین زاگرس استرداد بلیت هم دارد؟

بله، البته بستگی به کلاس پروازی شما و زمان درخواست استرداد شما دارد. 

۲. شرکت زاگرس چقدر قدمت دارد؟

حدود ۱۵ سال از شروع به کار این شرکت می گذرد. 

۳. شرکت زاگرس خدمات CIP و VIP را رائه می دهد؟

بله، این شرکت خدمات VIP و CIP را با بیشترین کیفیت ممکن در اختیار مسافران گذاشته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *